Про VANKOR

Про VANKOR

Компанія VANKOR - виробник композитних виробів для кухні та ванної на ринку Європи.


Мийки з кварцового каменю є основним напрямком діяльності бренду. Саме завдяки цьому матеріалу ми з упевненістю заявляємо про значну перевагу нашої продукції перед іншими виробами, до складу яких входить мармур або граніт.


Своїм клієнтам ми пропонуємо широкий модельний ряд і колірне рішення продукції під торговою маркою VANKOR, а найголовніше - довговічність і незмінна якість від виробника.


Основним досягненням компанії ми вважаємо створення високотехнологічного, інноваційного та сучасного виробництва, яке випускає продукцію високого рівня. На наших потужностях налагоджений повний цикл виробництва кухонних мийок з кварцу, починаючи від розробки і конструювання, до серійного виготовлення виробів. Важливою відмінністю виробництва VANKOR є з'єднання технології безперервного лиття з сучасними тенденціями в дизайні, що забезпечує нашій продукції цільну структуру.


На ринку Європи мийки VANKOR не тільки відомі своєю міцністю і високими експлуатаційними характеристиками, але й мають відмінний естетичний вигляд і приємні на дотик. До того ж, лояльність покупців підкріплюється оптимальною ринковою ціною і прийнятними строками виконання.