Матеріал

Матеріал

Наші вироби складаються з природного кварцового каменю і зв'язуючих матеріалів, що дає їм значну перевагу перед композитними виробами, до складу яких входить граніт або мармур.

Кварц (SiO2) - суміш кремнію і кисню, твердий матеріал, який поступається в цій властивості тільки алмазам і топазам, він виключно міцний, довговічний, стійкий до хімічних речовин і сильним кислотам, розчиняється тільки в лугу або плавикової кислоті. Температура плавки кварцу становить 1700 ° С. Також він стійкий до ударів, появи тріщин, має переваги перед гранітом і мармуром.

Граніт на 25-35% складається з кварцу, що надає йому міцність, 60-65% польові шпати, 5-10% слюди (біотит) Температура плавлення 1215-1260 ° С, при присутності води і тиску вона значно знижується до 650 ° С

Мармур складається з кальциту (карбонату кальцію) і домішок інших мінералів, він м'якше граніту, гірше переносить вологість і перепад температур, при проколюванні розкладається без плавлення на окис кальцію і вуглекислий газ - CaCO3 - t -> CaO + CO2

Наші вироби складаються з природного кварцового каменю і зв'язуючих матеріалів, що дає їм значну перевагу перед композитними виробами, до складу яких входить граніт або мармур.

Порівняння фізичних властивостей кварцового каменю з мармуром і гранітом:

Міцність на вигин. Кварц витримує 515 кг/см2 тоді як граніт 134 кг/см2 а мармур всього 60 кг/см2.
Поглинання води. Кварц поглинає всього 0,02% вологи відносно своеї ваги. Мармур поглинає 0,55%, а граніт 0,33%.
Міцність на стиск. Кварц витримує 2200 кг/см2, мармур 2161 кг/см2, граніт 1921 кг/см2.
Міцність на стиск при охолодженні після 25 циклів. Кварц і мармур витримують 2082 кг/см2. Граніт 1906 кг/см2.

Завдяки інноваційній технології і правильному поєднанню всіх компонентів, продукти мають:

Високу механічну міцність, високу термостійкість, вироби з кварцу здатні витримати температуру до 280 ° С і легко витримують температури, до яких схильні поверхні в побуті, простотою в експлуатації, відсутністю емісії шкідливих речовин при нагріванні.
Приємні на дотик, акумулюють тепло, мають однорідної непористій структурою, що не дозволяє рідини і бактеріям проникати в поверхню виробу.

Компанія VANKOR гарантує високу якість своєї продукції і надає гарантію на кухонні мийки терміном 5 років.