Сифон для кухонної мийки VANKOR 3 ½, подвійний

Сифон для кухонної мийки VANKOR 3 ½, подвійний

  • Наявність: Є в наявності

  • 897 грн
-
+

Купити Сифон для кухонної мийки VANKOR 3 ½, подвійний за 897 грн
З доставкою 🚚 ✈ по всій Україні на офіційному сайті Vankor™

Сифон для кухонной мойки VANKOR 3 ½, двойной предназначена для кухонных моек с переливом.

  • Гидрозатворный клапан – изгиб, задерживает воду, а вода в свою очередь является препятствиям для проникновения грязи и неприятного канализационного запаха.
  • Высокопрочный полимер – полипропилен, который предотвращает образование терщин, сколов, отличается прочностью и толщиной. Соответсвует европейским экологическим стандартам производства. Он не подвержен коррозии и гниению, а внутренний диаметр труб не уменьшается из-за отложения жира и грязи – загрязнения не задерживаются на стенках.
  • Все резиновые прокладки на соединительных частях сифона уже обработаны специальной селиконовой смазкой, что продлевает срок службы расходных материалов (расходников) и предотвращает протекание воды.
  • Сифон 3 ½, подвiйний оснащен переливом – отвод воды в водосток. Такая конструкция позволит избежать перелива воды через край, если основной сток забит отходами, перекрыт посудой или если используется не проточная, а набранная в мойку вода. Труба перелива гофрированная, что позволяет сделать необходимую высоту, соответственно глубины мойки.
  • В сифоне предусмотрена возможность подключения стиральной или посудомоечной машины, благодаря комплектации сифона тройником-отводом.
  • Выпуск сифона VANKOR оснащен решеткой-пробкой (клапан) 80мм диаметром из нержавеющей, отпалированной стали марки 304, высота 70мм, выход 3 ½ дюйма.

Так как на кухне чаще всего эксплуатируется именно мойка, то на ее систему слива приходится значительная нагрузка. Непродуманный выбор сифона приведет к тому, что в мойке может застаиваться вода, сифон придется часто чистить, возможно засорение канализации со всеми неприятными последствиями. Поэтому важным звеном полноценной работы сантехники является именно сифон. Причем сифон это та деталь, которая не должна вызывать какие-то эмоции, пользователь стремится произвести монтаж сифона и забыть о его существовании. Сифон должен быть надежным, служить по назначению долгое время.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Способи оплати продукції VANKOR

Для зручності наших Клієнтів в інтернет-магазині передбачені зручні способи оплати. Всі способи мають на увазі розрахунок за продукцію в національній валюті України.


Готівковий розрахунок

Оплата готівкою доступна фізичним особам при отриманні продукції від транспортної служби.


Безготівкова оплата

Розрахунок за продукцію в нашому магазині безготівковим способом доступний для юридичних осіб. Для внесення потрібної суми за обраний товар, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону лінії консультації. Надавши необхідні дані, на вказану адресу електронної пошти, ви отримаєте рахунок-фактуру компанії VANKOR для оплати.


На підставі банківських реквізитів, ви можете внести необхідну грошову суму з розрахункового рахунку підприємства, відповідні оригінали документів на відвантаження товару будуть надані Замовнику в момент отримання товару.


Умови доставки продукції VANKOR

Швидка і своєчасна доставка є важливою складовою якості і європейського сервісу нашої компанії. У цьому розділі ви знайдете повну інформацію про умови та строки відвантаження, придбаного товару в нашому інтернет-магазині.


Способи доставки продукції

Покупцям продукції нашого магазину доставка здійснюється за допомогою логістичних транспортних служб. Кожна відправка проходить з обов'язковим дотриманням норм упаковки для надійності і попередження пошкоджень при транспортуванні. Доставка здійснюється на склад обраного Клієнтом відділення в будь-якому місті роботи транспортної служби.


Вартість доставки

Доставку сплачуе замовник зі цінами перевізника.


Терміни відвантаження

Швидкість і час доставки регламентується перевізниками в залежності від відстані до пункту призначення та оплати товару в магазині. В середньому час з моменту замовлення до отримання вами товару становить не більше 3 робочих днів.


При оплаті Клієнтом товару безготівковою формою, відвантаження продукції здійснюється на наступний банківський день, відразу після зарахування коштів на розрахунковий рахунок компанії і може досягати до 3-4 робочих днів.


Розгляд більш оперативних термінів доставки і відвантаження може бути здійснено в приватному порядку по телефону лінії консультації нашого магазину. Менеджери з радістю нададуть вам кваліфіковану підтримку по продукції VANKOR.

Обмін і повернення

Правила та умови обміну і повернення продукції VANKOR


Ми ретельно стежимо за якістю продукції, а також надаємо сертифікований сервіс і гарантійне обслуговування товарів нашого виробництва. На продукцію VANKOR ми надаємо гарантію - 5 років.


У разі, якщо придбана продукція VANKOR в нашому магазині, має дефект, вийшла з ладу, або є інші неполадки або недоліки, компанія-виробник в оперативні терміни надасть професійну сервісну підтримку. Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією, зверніться на лінію консультації нашого магазину, надайте інформацію про товар, замовленні, датою покупки і форматі невідповідності нашим фахівцям.


Співробітники сервісної підтримки VANKOR проведуть огляд вироби і встановлять причину дефекту. У разі якщо ваш питання не буде пов'язаний з порушенням правил експлуатації, то на розсуд виробника, ми зробимо заміну на нове.


Якщо ж буде встановлено, що дефект є результатом порушення правил експлуатації, вказаних в Паспорті Вироби, в обслуговуванні буде відмовлено.


Перевіряйте комплектацію і зовнішній вигляд виробу при отриманні. Факт покупки підтверджує вашу згоду з умовами гарантійного обслуговування на придбане виріб. Зовнішній вигляд і комплектація товару перевіряються Клієнтом безпосередньо при отриманні. Наступні претензії по комплектації і механічних пошкоджень не приймаються.