Чотири жінки які зробили кухню такою, якою ми її знаємо.

Чотири жінки які зробили кухню такою, якою ми її знаємо.

У наш час практично кожна домогосподарка після покупки квартири або капітального ремонту відразу ж замислюється про те, як буде виглядати її нова кухня. Це приміщення було і залишається одним з найважливіших у будь-якому житлі, від його практичності і зручності багато в чому залежить комфорт і затишок в домі. Але як раніше жінки справлялися без численних дизайнерських поліпшень та технічних приладів?

Може здатися дивним, але ще якихось 200-300 років тому, кухні практично не приділялася особлива увага. Справа в тому, що цим приміщенням «завідували» кухарки та інший персонал. У той час від кухні потрібно було тільки поставляти у певний час в обідню кімнату приготовлену їжу. Про зручність і комфортабельність у ті часи просто не замислювалися.

Першовідкривачка - Катерина Бічер.

Тільки на початку середини XVIII століття на кухні стали з'являтися меблі. В основному це були комоди, у яких можна було зберігати кухонне приладдя і начиння. Шафи-комоди були досить масивними, мали безліч відсіків. Якщо вони були не високими, то справлялися також з роллю обробної дошки-стільниці.

Печі почали виготовляти з металу, що дозволило зменшити їх розмір без втрати функціональності. При цьому, як і раніше, доводилося «намотувати» кілометри по кухні - до зручності було ще далеко. Вперше про те, як поліпшити кухонний простір задумалися в Америці.

Американські господині обходились мінімумом обслуговуючого персоналу. Одна з них - Катерина Бічер, яка досить часто подорожувала і заглядала під час своїх поїздок до корабельних камбузів. На пасажирських суднах того часу завжди існувала проблема з вільним місцем, тому кухарі були змушені «викручуватись», перебудовуючи камбуз для максимальної зручності.

У 1843 році з'являється книга Катерини під назвою «Будинок жінки-американки», у якій вперше описується практична і зручна кухня - своєрідний «ідеал», у якому є і місткі меблі, і обробна поверхня, і проточна вода. Все це знаходиться в зоні досяжності біля печі.

Теорія кухонного трикутника.

Одна з господинь - Христина Фредерік, провела на початку 20 століття досить цікавий експеримент, який згодом ліг в основу ергономічної теорії. Вона досвідченим шляхом (методом прив'язування до ноги шагоміру) обчислює, скільки за день доводиться проходити на звичайній кухні домогосподарці.
Після цього досвіду вона пропонує цілком раціональне і практичне рішення - створення робочого «кухонного трикутника», який включає:

  • зону приготування;
  • зону миття та обробки;
  • зону зберігання продуктів.

Винахідниця комфортної кухні.

Незважаючи на те, що вже була винайдена електроплита (20-30 - роки), кухонні меблі були малофункціональними. Спроби уніфікувати їх робилися багатьма, однією з них була Ліліан Гілберт. Ця «мати-героїня» виховувала 12 дітей і не з чуток знала про проблеми домогосподарок на кухні. Вона запропонувала різні варіанти облаштування і планування меблів. Полиці на дверцятах холодильника, електроміксер, відро для сміття з педаллю - це її винаходи.

Дизайнер невеликих кухонь.

Після закінчення Першої світової війни відомий архітектор-дизайнер Маргарет Шутте-Ліхоске запропонувала для недорогого житла варіант кухні, що отримала назву «франкфуртська». Саме ці кухні стали прообразом приміщень у відомих «хрущовках»: архітектор довела, що для необхідного функціоналу та зручності достатньо всього близько шести «квадратів».

Шафи тут відрізняються однаковими типорозмірами як по ширині, так і по глибині і висоті. Вони займають корисну площу зверху і знизу, додатково заощаджуючи простір. Наступним етапом стала поява «шведських» кухонь, що складаються з модулів. Їх можна було підбирати, в залежності від особливостей того чи іншого приміщення, а також фарбувати в будь-які популярні кольори.

Що значить сучасна кухня?

Поки незмінним залишається концепція кухонного трикутника, що складається з мийки, плити і холодильника, у наш час очікувати появи чогось нового господаркам не варто. Практично всі основні принципи вже використовуються для створення функціональної і комфортної кухні. Сьогодні вже нікого не дивує «острівна кухня», кварцові мийки, сучасна вбудована техніка, прихована від сторонніх поглядів.

Зональне освітлення, сучасні композитні матеріали (кварц, штучний камінь, пластик), комплектація модулів коліщатками для поліпшеної мобільності - все це використовується по максимуму. Трансформовані стільниці дозволяють заощадити корисний місце, а «барна стійка» стала використовуватися в якості альтернативи обіднього столу.

Кухня перетворилася з суто виробничого приміщення у максимально технологічне і комфортне місце для виробництва і зберігання їжі з мінімальними витратами праці і часу.