Особливості кварцових кухонних мийок

Особливості кварцових кухонних мийок

Сьогодні, стандартні кухонні мийки з металу поступово витісняються аналогами, виконаними з природного або штучного каменю. Кварцеві та гранітні мийки відрізняє висока естетичність, простота у догляді та практичність. Вони набагато «тихіше» металевих аналогів, так як кам'яна поверхня приглушує звуки падаючої води.

Для виготовлення подібної мийки використовується кварцевий пісок і зв'язуючі матеріали в пропорції 80% до 20%. Готова суміш піддається впливу температури і тиску, в результаті чого маємо монолітну масу високої щільності, якій надається будь-яка форма.

Особенности кварцевых кухонных моек

Використання у процесі виробництва спеціального вібраційного обладнання дозволяє позбутися дрібних бульбашок повітря. Це гарантує однорідність поверхні, і вона не вбирає вологу та сторонні запахи.
Завдяки використанню якісної сировини і новітніх технологій, міцність і зносостійкість раковин і мийок багаторазово зростає, а довговічність виробів при дбайливому ставленні і догляді може скласти кілька десятків років.

Переваги виробів з кварцу

Фахівці і технологи відзначають такі явні переваги кварцових мийок і раковин, як:

  • Максимальна стійкість до ударів, подряпин і сколів

Кварц на сьогодні є одним з найміцніших мінералів, який використовується у виробництві. За шкалою твердості мінералів він знаходиться на третьому місці після алмазу і топазу.

  • Кварцові мийки несприйнятливі до впливу побутових кислот і лугів

Вино, оцет, лимонний сік, кава, чай, побутова хімія - всі ці речовини не залишають плям на поверхні вашої мийки навіть при тривалому знаходженні в розлитому стані.

  • Відсутність пір на поверхні

Рідина, випаровування, бактерії, цвіль просто не зможуть втриматись у вашій раковині або мийці. Крім того, вони не вбирають сторонні запахи, яких достатньо на кухні.

  • Простота в догляді

Очищення і відтворення первісного вигляду мийки відбувається з використанням звичайних миючих засобів. Важливо пам'ятати, що абразивні побутові чистячі порошки не є ворогами для кварцевої поверхні. Їх застосування не призводить до появи подряпин, мікротріщин та інших пошкоджень на мийці.

  • Стійкість до температури

Кварцева поверхня відмінно справляється як з високими температурами до 280 °C, так і різкими її перепадами. Тому ви без побоювань можете ставити гарячий посуд під час приготування страв і легко маневрувати на кухонній поверхні.

  • Максимальний термін експлуатації

Щільна і міцна структура поверхні гарантують мінімальний термін служби мийки в 10-15 років, при цьому первинний зовнішній вигляд поверхні виробу легко підтримувати регулярним доглядом і дотриманням простих правил експлуатації мийки.

  • Екологічність і безпека

Склад сировини, з якого виготовляються кварцеві мийки, повністю натуральний. На поверхні виробу відсутні будь-які шкідливі для здоров'я речовини. Мийка не має запаху, абсолютно безпечна для продуктів харчування. На поверхні не розмножуються бактерії і мікроорганізми, не росте цвіль і грибок.

  • Широкий асортимент розмірів та кольорів

Можливості виробництва дозволяють створювати вироби будь-якої форми з урахуванням ваших побажань і особливостей кухні. Ви також можете обрати колір, найбільш відповідний для всього інтер'єрного оформлення кухні.

  • Асортиментний ряд

Залежно від типів кухонних меблів, переваг покупців і трендів організації кухонного простору, конструктори VANKOR розробили і виготовили модельний ряд мийок, різних за формами, розмірами і кольорами. Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні текстури, дизайн і відтінки за останніми буквами fashion стилю.

  • Практичність і колірні поєднання

Експерти в дизайні інтер'єрів радять підбирати мийку в тон інтер'єру, але уникати надзвичайно темних кольорів. Ідеальним варіантом стануть вироби світлого, бежевого або пастельного кольорів, на них сліди практично не видно, навіть якщо ви тривалий час лінуєтесь її вимити. Вибираючи виріб, звертайте увагу на його глибину: чим більше це значення, тим менше радіус бризок навколо виробу на інші поверхні кухонних меблів і фартуха кухні.
Завдяки найбільшому на території України серійного виробництва, компанія VANKOR забезпечує швидкі поставки виробів і пропонує постійну наявність товару на складі.