Ідеальне поєднання стилю та зручності

Ідеальне поєднання стилю та зручності

Як правильно обрати кухонну мийку? Це завдання не одного дня, тим більше, коли на ринку присутнє таке розмаїття продукції. Так само, як і будь-яка дрібна і велика побутова техніка, мийка при своєму виборі вимагає вдумливого підходу.

Бажано вивчити інформацію про бренд і виробника, почитати відгуки покупців, порівняти ціни з конкурентами, а вже потім робити усвідомлений вибір. Якщо ви вирішили зробити вибір на користь продукції з кварцу, зверніть увагу на модель мийки VANKOR Orman, яка стане ідеальним елементом на будь-якій кухні.

Матеріал

Вся наша продукція виготовлена з натурального кварцу і спеціальних сполучних компонентів. Чому саме кварц? Справа в тому, що цей матеріал у порівнянні зі своїми основними конкурентами (граніт, мармур) володіє кращими експлуатаційними параметрами. Це полегшує догляд і продовжує довговічність виробів.
Кварцова мийка VANKOR Orman - це:

  • відмінна міцність та стійкість до ударів;
  • зносостійкість;
  • підвищена термостійкість;
  • простота і зручність у повсякденному використанні;
  • відсутність сторонніх запахів при експлуатації.


Вироби дуже приємні на дотик, вони накопичують і зберігають тепло (зручно при митті посуду в повній раковині), позбавлені від мікропор.

Особливості

Кухонна мийка VANKOR Orman виконана в сучасному стилі, вона складається з двох чаш. Основна чаша використовується за прямим призначенням для миття посуду, додаткова чаша дозволяє одночасно помити фрукти і овочі, ложки, вилки. Крім того, в маленькому відділенні можна розморозити продукти з вашої морозилки (м'ясо, курка, риба).

Біля додаткової чаші є спеціальне крило для просушування посуду або вимитих продуктів. Це досить зручно: вода за спеціальними жолобами стікає назад у мийку і вам не потрібно постійно витирати стільницю, наприклад.

Мийка відрізняється строгістю і гармонійністю ліній, та прекрасно підходить практично до будь-якого стилю інтер'єру.