Як правильно організувати кухонний простір? Подібні питання «мучать» не тільки власників відносно невеликих приміщень, але і домогосподарок, які можуть дозволити собі максимум меблів і начиння на кухні великої площі.

Фахівці радять не нехтувати можливістю попередньо продумати майбутній дизайн даного приміщення ще до того, як будуть куплені меблі, плита, холодильник або мийка.

Ергономіка - основа зручності

Ергономічності на кухні багато хто приділяє мінімум уваги, проте це в корені невірно. Згадайте, наскільки незручно буває дотягнутись до потрібного посуду, дістати ложки з найвіддаленішого куточку найвищої шафи.

Придивіться, наскільки правильно розставлені меблі на кухні. Спробуйте віртуально «приміряти», наскільки зручно буде діставати той чи інший предмет кухонного приладдя з того місця, де відбувається процес приготування їжі або миття посуду.

Навіть найдорожча і стильна кухня може виявитися банально «незручною» у використанні: віддалене розташування основних елементів один від одного або занадто високо закріплені шафи, можуть стати причиною дискомфорту для будь-якої домогосподарки.

Найкраще замовляти кухню під свої потреби і потреби з урахуванням усіх особливостей приміщення. Те, що ідеально для квадратного приміщення, може не підійти для кухонь нестандартної форми. Фахівці радять для початку просто намалювати собі кухонний простір у такому вигляді, в якому ви хотіли б його бачити.

Уявіть себе під час «робочого процесу» і позначте на малюнку всі необхідні елементи (мийку, холодильник, плиту, витяжку та ін.) У тих місцях, які будуть зручні саме для вас. Згодом це заощадить ваші сили і мінімізує час приготування їжі.

Використовуємо простір, як конвеєр

Що таке конвеєр? Це безперервний процес виробництва, який можна використовувати для організації зручної та функціональної кухні. Вам буде набагато зручніше і легше, якщо все необхідне буде розташовано в межах досяжності. При цьому кожна дія буде плавно «перетікати» в наступну.
Наприклад, ви дістаєте продукти з холодильника, після чого кладете їх на робочу поверхню стільниці для розгортання або розрізання. При цьому ідеальною довжиною стільниці на цьому етапі будуть 60-80 см вільного простору.

Після видалення упаковки, продукти потрібно помити або почистити: для цього підійдуть кварцеві мийки VANKOR, як наступна ділянка «конвеєра». Після мийки, зазвичай розташовується плита, за якою можна передбачити невелику ділянку стільниці (30-40 см) для знятих з вогню каструль чи сковорідок. Однак, якщо ви використовуєте кварцеву мийку VANKOR, наприклад, модель Orman з великим і комфортним сушильних крилом, цю зону також можна використовувати для розташування розпечених кухонних предметів.

Пам'ятайте, що стільниця не повинна бути дуже довгою: це зайві ваші рухи по кухні, які через деякий час будуть просто втомлювати. Ідеальна довжина всієї робочої зони, включаючи варильну поверхню і мийку повинна бути в межах 240-300 см.

Обираємо робочу поверхню

Типів і видів стільниць, які присутні на ринку, існують десятки, починаючи від найпростіших, з водостійкого ламінованого ДСП і закінчуючи елітними виробами з натурального каменю. Вибір за вами, ми ж порадимо, як правильно підібрати основні параметри.

Оптимальна висота, на якій розташовується робоча поверхня, становить від 85 до 90 см. Щоб правильно її підібрати, необхідно враховувати зріст домогосподарки та власні відчуття. Найкраще відвідати салони та підібрати під себе найбільш оптимальну висоту кухонної поверхні, замірявши її рулеткою.

Підвішуючи верхні шафки, необхідно дотримувати мінімальну відстань від їх нижнього краю до стільниці. Зазвичай - це 55-60 см, але бувають і виключення, якщо у вас дуже високий зріст. Пам'ятайте, що верхні шафи не повинні заважати в процесі роботи на кухні: приємного мало, якщо ви будете постійно битися об них головою.
В окремих випадках можна навіть відмовитися від підвісної системи, замінивши її двома шафами від підлоги до стелі або довгою полицею на всю стіну.

Де розмістити духову шафу

Плануючи простір кухні, важливо визначитися з місцем розміщення плити або духовки. Якщо обладнання знаходиться безпосередньо під варильною поверхнею, праворуч і ліворуч повинно залишатися вільне місце для підходу з будь-якого боку.
Якщо планується монтаж духової шафи окремо від варильної поверхні, зазвичай він розташовується на рівні стільниці. Це досить зручно і дозволяє вам не нагинатися зайвий раз, перевіряючи ступінь готовності продуктів у духовці.

Ми залишаємо простір для пересування

Будь-яка домогосподарка повинна вільно переміщатися на кухні, не зачіпаючи меблі та техніку. Вільне пересування - основа зручності і комфорту, тому необхідно витримувати такі розміри:

  • оптимальна відстань між краєм стільниці і кухонним столом - близько 70-80 см;
  • біля плити або духовки повинно бути близько метра для безпечного і зручного відкривання дверцят;
  • у середньому, ширина стільниці становить від 60 до 65 см (в залежності від вашого зросту), техніка підбирається відповідних габаритів.

Не забуваємо про таку «дрібницю», як кухонні розетки. Їх місце розташування необхідно продумати ще перед замовленням кухні. В ідеалі кількість розеток повинна відповідати кількості кухонної техніки, проте всі ми розуміємо, що одночасно всі обладнання працювати не будуть, тому можна зменшити кількість на 2-3 одиниці.
Оптимальна висота розеток над стільницею становить від 10 до 15 см, при цьому краще підбирати моделі з кришкою, яка забезпечить захист від жиру і води. Можна використовувати і саму стільницю для монтажу розеток - це досить зручно і практично, але деяким господаркам це може здатися не естетичним і незручним при митті робочої поверхні.

Ідеальна форма стільниці

Як показує практика, найбільш вдалим вибором стануть Г-образні стільниці, які дозволяють дотягнутись практично до всіх елементів вашої кухні, не докладаючи значних зусиль. Такі робочі поверхні досить універсальні, однак у випадках довгих і вузьких приміщень краще використовувати лінійне розташування всіх меблів та техніки.