Кухня в стилі Hi-Tech: кварцова мийка в сучасному інтер'єрі

Кухня в стилі Hi-Tech: кварцова мийка в сучасному інтер'єрі

Сучасний інтер'єр кухні сьогодні - це безліч рішень і стилів, починаючи від мінімалізму та закінчуючи мега популярним лофтом. Одним з напрямків в інтер'єрі кухні став останнім часом стиль Hi-Tech, що вперше заявив про себе в кінці минулого століття.

Даний напрямок в інтер'єрі характеризується наявністю незвичайних технічних рішень, а також новаторськими поєднаннями «непоєднуваних» елементів: металу, скла, дерева та пластику. Сьогодні «хай-тек» стиль використовується не тільки при оформленні інтер'єрів: існують навіть будівлі та споруди, виконані в його концепції.

«Хай-тек» - кухні давно вже стали звичним явищем. Їх основні риси та особливості широко відомі:

  • чіткість і прямота ліній меблів та техніки;
  • поєднання і взаємодія сучасних та традиційних оздоблювальних матеріалів;
  • в основному - монохромність відтінків.

Найчастіше використовуються чорні, сірі, білі і сріблясті кольори. При плануванні кухні дуже важливо дотримуватися зонування в освітленні та плавне «перетікання» одної функціональної зони в іншу.

Стиль за своєю структурою та наповненістю дуже близький до мінімалізму, тому не потрібно захаращувати вашу кухню надлишками меблів і техніки. Важливий простір і відкритість, в оформленні необхідно використовувати глянцеві поверхні та хромовані елементи, які в поєднанні з великими панорамними вікнами виглядають найбільш ефектно.

Переваги кухні в стилі Hi-Tech

Якщо ви обираєте кухонний інтер'єр у цьому стилі, то отримуєте такі вигоди і переваги, як:

  • раціональність інтер'єру, відсутність зайвих деталей, меблів, непотрібних елементів декору;
  • підвищена довговічність кухні у результаті застосування високоміцних матеріалів (кварцові мийки, наприклад).
  • багатофункціональність і висока технологічність кожного елемента меблів і техніки;
  • чудовий зовнішній вигляд.

Як обрати правильну мийку для стилю хай-тек

Для даної спрямованості в оформленні інтер'єру фахівці рекомендують використовувати високотехнологічні матеріали та елементи. Саме тому кварцеві мийки від компанії VANKOR стануть відмінним вибором.

Подібні вироби характеризуються підвищеною міцністю, стійкістю до зносу, ударостійкістю. Кварцеву основу практично неможливо пошкодити, при цьому шум води в таких мийках ефективно розсіюється. Кварцеві мийки VANKOR можуть мати будь-яку форму, їх легко підібрати для вашої кухні в стилі хай-тек.

Поверхня виробів копіює структуру натурального каменю, що дозволяє легко інтегрувати мийку в будь-яку сучасну стільницю. Простота догляду, легка очистка, хороша гігієнічність, чудова естетика - кварцеві мийки VANKOR стануть родзинкою вашої кухні в сучасному стилі.

На нашому сайті ви завжди зможете підібрати свій варіант мийки VANKOR будь-якої форми і кольору.

При необхідності вас проконсультують досвідчені фахівці компанії.