Нічого зайвого – кварцова мийка VANKOR Sity

Нічого зайвого – кварцова мийка VANKOR Sity

Якою має бути ідеальна мийка? Можна довго сперечатися про форму, глибину, кольори, місткість, функціональність та естетичність, проте кращим показником, як ми вважаємо, є вибір реальних покупців. Кварцова мийка VANKOR Sity - це вибір кожного четвертого нашого покупця, тому висновки можете робити самостійно.

Мийка серії Sity стає популярнішим з кожним днем, адже це компактний і разом з тим практичний виріб, який прекрасно підійде для будь-якої кухні незалежно від її розмірів. При досить скромних габаритах зовні, мийка може «похвалитися» дуже великою чашею глибиною 200 мм, в якій зручно мити посуд навіть після обіду сім'ї з 4-5 чоловік.

В наявності різні відтінки, що дозволяє підібрати виріб «в тон» вашої стільниці. Приємна фактура і теплота кварцового матеріалу, стійкість до пошкоджень, термостійкість, простота в догляді та очищенні, відсутність мікропор, довговічність - вибір домогосподарок по всій Україні стає очевидним.

Особливості

/uploads/image/vankor-sity-news.jpg
В якості основного матеріалу використовується природний кварц, який за своїми показниками (міцність на вигин і на удар, міцність на стиск, поглинання вологи) значно випереджає популярні у інших виробників граніт і мармур. Кварцова поверхня практично не схильна до появи подряпин, на ній не залишаються сліди від посуду і плями від пролитих рідин.

Мийка відмінно акумулює і підтримує тепло, тому в ній зручно буде мити будь-який об’єм посуду. Важливою особливістю є мінімальний рівень шуму: на відміну від традиційних сталевих виробів ви практично не почуєте в мийках з кварцового каменю звук падаючої води.

У вас ще є сумніви? Залишилися питання? Наші досвідчені консультанти завжди будуть раді допомогти зробити правильний вибір. Крім того, ви завжди можете прочитати відгуки реальних покупців, які вже зробили свій вибір.