Norton, Easy, Lira, Polo – як вибрати мийку для класичного інтер'єру

Norton, Easy, Lira, Polo – як вибрати мийку для класичного інтер'єру

Яким повинен бути інтер'єр ідеальної кухні? Існує безліч його варіацій, починаючи від мінімалізму і закінчуючи «хай-теком», проте, на думку багатьох фахівців класика завжди залишається класикою - «класицизм» буде у тренді завжди.

Будь-які меблі на кухні, виконаної в стилі класік, повинні відповідати головним вимогам: обов'язкова наявність гарних контурних малюнків, виконаних за допомогою фрезерування на фасадних частинах шаф, округлі форми мають переважати прямі кути та напрямки.

Стандартні кольори і відтінки стилю - білий, пастельний, бежевий, молочний, кремовий та шоколадний. У сучасному класицизмі також можуть застосовуватися і більш «екстремальні» кольори - яскраво синій або помаранчевий, наприклад.

Звичайно, кожен елемент у такій кухні повинен відповідати як за кольором, так і за формою загально обраній стилістиці: не є винятком і кухонні мийки. Якщо ви шукаєте саме «класичні» варіанти, зверніть увагу на продукцію від торгової марки VANKOR - мийки серій Norton, Easy, Lira, Polo.

Відмінні особливості

Це саме той випадок, коли лаконічний і суворий дизайн виробів стає ідеальним складовим загальної стилістики вашої кухні. Такі мийки чудово поєднуються практично із будь-якими класичними меблями, а величезний асортимент форм і кольорів дозволить підібрати модель кожному бажаючому.

Квадратні форми і лаконічний дизайн мийки Easy влучно підійде для встановлення у будь-яку стільницю. Продукт вирізняється компактним, але містким розміром чаші для комфортної мийки без бризок, а також має зручне сушильне крило. Це економ варіант у класичному, американському стилі, який «підійде» будь-якому оформленню кухні.

Якщо ви шукаєте для себе оптимальну і комфортну модель, фахівці ТМ VANKOR радять звернути увагу саме на мийку Easy для класичного інтер'єру кухні.

Прямокутна із закругленими кутами мийка серії Norton стане відмінним доповненням не тільки для кухні у стилі класік, але для прихильників інших рішень у дизайні. Ідеальний сучасний стиль, зручність, практичність, доступна ціна - Norton для багатьох стане кращим рішенням.

У цієї мийки поширена форма з прямокутною чашею і комфортним простором для сушки посуду, яка дозволить вам забути про будь-які незручності миття.

Мийки Polo та Lira вважаються універсальним варіантом для будь-якого стилю кухні. Зовні вони досить компактні, що дозволяє їх застосовувати навіть на невеликих стільницях. У той же час, мийка обладнана невеликою чашею, кругла форма якої дозволить звільнити додаткове місце для робочої зони.

Якщо ви шукаєте практичні та перевірені часом рішення для класичного інтер'єру, фахівці компанії VANKOR завжди готові прийти на допомогу у виборі ідеальної кухонної мийки. Серії Поло та Ліра відмінно підходять для всіх стилів, при цьому їх вартість досить прийнятна.