Властивостi мийки VANKOR

Властивостi мийки VANKOR

Кварцові мийки мають ряд значних переваг перед композитними виробами, до складу яких входить граніт або мармур, і, завдяки своїм властивостям, динамічно набирають популярність серед покупців. Цей факт підтверджений багаторазовими результатами тестування різних виробів.

Вибираючи мийку на кухню, важливо враховувати всі плюси і мінуси вироби.

Кварцові мийки ТМ «VANKOR» мають наступну поруч властивостей і характеристик:

  • Висока стійкість до ударів, подряпин, стирання і інших пошкоджень. Кварц - це самий твердий мінерал, який використовується в промисловості. За мінералогічною шкалою твердості Мооса, кварц поступається лише алмазу і топазу.
  • Міцність на вигинах. Володіючи високими коефіцієнтами ударостойкости і опірності при вигині, на відміну граніту, кварц стійкий до утворення тріщин і деформації при виробництві, транспортуванні та подальшої експлуатації.
  • Стійкість до забруднень. Показник поглинання води за вагою кварцового каменю настільки низький (0,03%), що поява плям і запахів абсолютно виключено.
  • Вироби з кварцу мають високу стійкість до несприятливих впливів кислот і лугів. На поверхні кухонного миття не залишиться плям від чаю, вина, оцту, оливкового масла, лимонного соку, миючих засобів та інших побутових речовин.
  • Термостійкість і стійкість до низьких температур. Завдяки практично нульового показника вологопоглинання кварцовий камінь абсолютно не схильний до дії низьких температур. Кухонні мийки Ванкор здатні витримати температуру до 280 ° С, тобто з легкістю витримують температури, до яких схильні поверхні в побуті.
  • Завдяки однорідної непористій структурі і повній відсутності мікротріщин, кухонні мийки з кварцу абсолютно не схильні до утворення бактерій і мікроорганізмів, і не вимагають особливого догляду або складної прибирання. Звичайного миючого засобу цілком достатньо для того, щоб поверхня протягом багатьох років виглядала як нова.
  • Абсолютна якість. Інноваційні технології і високотехнологічна лінія. Для виробництва мийок ТМ Ванкор використовується сировина тільки провідних європейських виробників. На підприємстві кожен виріб проходить три етапи контролю якості. Упаковка з слойного гофрокартона зі спеціальним вкладишем дозволяє захистити мийку від пошкоджень при логістики та транспортуванні. У комплект входить кріплення, повноцінний сифон і гарантійний талон. На все мийки ТМ «VANKOR» поширюється гарантія терміном на 5 років.

Кварцова мийка - це вибір справжніх любителів якісних виробів з довгим терміном служби.