VANKOR Norton - коли дві краще, ніж одна

VANKOR Norton - коли дві краще, ніж одна

Який основний критерій, за яким сучасна домогосподарка підбирає собі кухонну мийку? Хтось скаже: якість матеріалу - і буде правий, адже довговічність і простота в обслуговуванні дорогого коштує. Для когось важлива місткість аксесуара: такий клієнт буде шукати варіанти з глибокою і об'ємною чашею.

Якщо ви бажаєте отримати все «в одному флаконі», варто звернути увагу на варіанти, які об'єднали в собі всі переваги сучасних мийок. Унікальні кварцеві мийки з двома чашами дозволяють вам розподіляти посуд по відділеннях, розділяючи, наприклад, крихкі скляні келихи і каструлі зі сковорідками.

Нова мийка VANKOR Norton - це ідеальна модель сімейного типу. Якщо на вашій кухні часто збираються друзі, якщо у вас велика сім'я, якщо ви любите і вмієте готувати, подібний аксесуар стане дійсно незамінним, пропонуючи новий рівень комфорту і зручності в митті посуду.

Особливості та переваги

Фахівці рекомендують кварцеві мийки недарма, адже їх характеристики практично ідеальні для кухні будь-якого типу:

  • найвища міцність, стійкість до появи подряпин і відколів;
  • практично повна вологостійкість (плями від вина, жиру, оцту на кварцовій поверхні не з'являються);
  • не вбирає сторонні запахи;
  • стійкість до високих і низьких температур, а також їх перепадів;
  • на поверхні не розвивається грибок і пліснява, немає умов для зростання хвороботворних бактерій;
  • простота у монтажу, легкість у догляді та обслуговуванні.

Багато господинь, вперше зіткнувшись з подібними мийками, відкривають для себе додаткові можливості, про які й не підозрювали раніше. Крім поділу крихкого та сталевого посуду, друга чаша може бути задіяна і для миття фруктів або овочів, наприклад.

У ній можна розморожувати м'ясо або рибу природним способом або під струменем води. Якщо ви вважаєте, що швидке розморожування продукту в мікрохвильовці не надто сприятливо позначається на його смаку і корисних властивостях, цей варіант саме для вас.

Чашки, виделки, ножі можна замочувати окремо і не шукати їх під горою посуду в основній чаші мийки. Догляд за столовими приладами стане простіше і комфортніше, одночасно заощадивши вам час і нервові клітини.

Як ви будете використовувати нову мийку, залежить виключно від вас. В одному ми впевнені точно: одного разу відчувши усі переваги подібного аксесуару, ви навряд чи погодитесь на компроміс у вигляді звичайної мийки з однією чашою.