0 800 330858 безкоштовно по Україні
Безкоштовна доставка від 1500грн. по Україні

Компанія VANKOR - виробник композитних виробів для кухні та ванної на ринку Європи.

Мийки з кварцового каменю є основним напрямком діяльності бренду. Саме завдяки цьому матеріалу, ми з упевненістю заявляємо про значну перевагу нашої продукції перед іншими виробами, до складу яких входить мармур або граніт.

Своїм клієнтам ми пропонуємо широкий модельний ряд і вибір кольорів продукції під торговою маркою VANKOR, а найголовніше, довговічність і незмінну якість від виробника.

Вагомим досягненням компанії ми вважаємо створення високотехнологічного, інноваційного та сучасного виробництва, яке виробляє продукцію високого рівня. На наших потужностях налагоджений повний цикл виробництва кухонних мийок з кварцу, починаючи від розробки і конструювання, до серійного виготовлення виробів. Важливою відмінністю виробництва VANKOR є по'єднання технології безперервного лиття з сучасними тенденціями у дизайні, що забезпечує нашій продукції цільну структуру.

На ринку Європи мийки VANKOR не тільки відомі своєю міцністю та високими експлуатаційними характеристиками, але і мають відмінний естетичний вигляд та приємні на дотик. До того ж, лояльність покупців підкріплюється оптимальною ринковою ціною та прийнятними строками виробництва.

Про компанію VANKOR

Почніть вводити і натисніть Enter для пошуку