0 800 330858 безкоштовно по Україні
Безкоштовна доставка від 1500грн. по Україні

Для зручності наших Клієнтів в інтернет-магазині передбачені зручні способи оплати. Всі способи мають на увазі розрахунок за продукцію в національній валюті України.

Доставка за рахунок компанії крім акційних моделей

Готівковий розрахунок

Оплата готівкою доступна фізичним особам при отриманні продукції від транспортної служби Нова Пошта.

Безготівкова оплата

Розрахунок за продукцію в нашому магазині безготівковим способом доступний для юридичних осіб. Для внесення потрібної суми за обраний товар, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону лінії консультації. Надавши необхідні дані, на вказану адресу електронної пошти, ви отримаєте рахунок-фактуру компанії VANKOR для оплати.

На підставі банківських реквізитів, ви можете внести необхідну грошову суму з розрахункового рахунку підприємства, відповідні оригінали документів на відвантаження товару будуть надані Замовнику в момент отримання товару.

БШвидка і своєчасна доставка є важливою складовою якості і європейського сервісу нашої компанії. У цьому розділі ви знайдете повну інформацію про умови та строки відвантаження, придбаного товару в нашому інтернет-магазині.

Способи доставки продукції

Покупцям продукції нашого магазину доставка здійснюється за допомогою логістичної транспортної служби Нова Пошта. Кожна відправка проходить з обов'язковим дотриманням норм упаковки для надійності і попередження пошкоджень при транспортуванні. Доставка здійснюється на склад обраного Клієнтом відділення в будь-якому місті роботи транспортної служби.

Вартість доставки

Фірмова продукція доставляється нашим Клієнтам по всій Україні - абсолютно безкоштовно на вантажні відділення Нової Пошти.

Терміни відвантаження

Швидкість і час доставки регламентується перевізником Нова Пошта в залежності від відстані до пункту призначення та оплати товару в магазині. В середньому час з моменту замовлення до отримання вами товару становить не більше 3 робочих днів.

При оплаті Клієнтом товару безготівковою формою, відвантаження продукції здійснюється на наступний банківський день, відразу після зарахування коштів на розрахунковий рахунок компанії і може досягати до 3-4 робочих днів.

Розгляд більш оперативних термінів доставки і відвантаження може бути здійснено в приватному порядку по телефону лінії консультації нашого магазину. Менеджери з радістю нададуть вам кваліфіковану підтримку не тільки по продукції VANKOR, але і докладуть усіх зусиль для оперативного вирішення індивідуальних питань.

Правила та умови обміну та повернення продукції VANKOR

Ми ретельно стежимо за якістю продукції, а також надаємо сертифікований сервіс і гарантійне обслуговування товарів нашого виробництва. На продукцію VANKOR ми надаємо гарантію - 5 років.

У разі, якщо придбана продукція VANKOR в нашому магазині, має дефект, вийшла з ладу, або є інші недоліки, компанія-виробник в оперативні строки надасть професійну сервісну підтримку. Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, зверніться на лінію консультації нашого магазину, надайте інформацію про товар, замовлення, дату покупки та формат невідповідності нашим фахівцям.

Співробітники сервісної підтримки VANKOR проведуть огляд виробу і встановлять причину дефекту. У разі якщо ваше питання не буде пов'язане з порушенням правил експлуатації, то на розсуд виробника, ми зробимо заміну на нове.

Якщо ж буде встановлено, що дефект є результатом порушення правил експлуатації, вказаних у Паспорті Виробу, в обслуговуванні буде відмовлено.

Перевіряйте комплектацію і зовнішній вигляд виробу при отриманні. Факт оплати підтверджує вашу згоду з умовами гарантійного обслуговування на придбану мийку. Зовнішній вигляд і комплектація товару перевіряються Клієнтом безпосередньо при отриманні. Наступні претензії щодо комплектації та механічних пошкоджень не приймаються.

Почніть вводити і натисніть Enter для пошуку